Allemaal
Product sleutelwoorden
Voer alstublieft het e-mailadres in
Industriële media-omzetter 10/100 / 1000Base-T tot 1000Base-FX
Delen naar:

Industriële media-omzetter 10/100 / 1000Base-T tot 1000Base-FX

- Zwart 1pc
353127801

0 klanten-reviews | Raadpleeg de Engelse beschrijving
140.89
  • GRATIS VERZENDING
    COD Dit product ondersteunt COD bij aflevering. Suggesties: Plaats geen bestellingen met niet-remboursproducten, anders kunt u geen remboursmethode kiezen.
    Verzenden tussen: Nov 02 - Nov 04, Geschatte levertijd: werkdagen De verwerkingstijd van bestellingen kan enkele dagen duren. Eenmaal verzonden vanuit magazijn, is de verzend- of bezorgtijd afhankelijk van de verzendmethode.
  • +
  • renteloos "U kunt genieten van maximaal 0 zonder rente termijnen, en genieten mogelijk niet van deze aanbieding wanneer bestellingen plaatsen bij andere producten "
Belastinginfo Prijs bescherming Prijs Disclaimer Reparatie garantie Meld item
opruiming
Aanbevolen voor jou

Omschrijvingen

De FV-I-8100-serie Industrial Media Converter is ontworpen om de afstand van een netwerk uit te breiden door Giga Ethernet-gegevens om te zetten tussen twisted pair-bekabeling en multimode of single-mode glasvezelkabels.
De FV-I-8100 heeft een 1000Base-FX-fiberpoort en een 10/100 / 1000Base-T twisted-pair-poort. De glasvezelpoort heeft een SC-connector en een werkingsafstand van 550 tot 120 km, afhankelijk van het model. De twisted-pair-poort heeft een RJ-45-connector met een maximale werkingsafstand van 100 meter.
 Kenmerken
 UTP naar vezelmediaconverter
 RJ-45-poort ondersteunt automatische MDI / MDI-X-functie
Automatische onderhandelingssnelheid, half / full-duplex
Store-and-forward switching-architectuur
Ondersteuning van een brede bedrijfstemperatuur
Wide-range redundant vermogensontwerp (12 ~ 56VDC)
Voedingspolariteit reverse-bescherming
Overstroombeveiligde zekering aanwezig
IP-40 bescherming
Zorg voor EFT-bescherming voor de voedingslijn
Ondersteuning van Ethernet ESD-beveiliging
DIN-rail en wandmontage installatie
Laag energieverbruik

Specificatie

Algemeen

Interface: LAN
Overdrachtssnelheid: 1000Mbps
Snelheid van Ethernet-poort: 1000Mbps
Netwerkprotocollen: IEEE 802.3
LAN-poorten: Onder 2 poorten
Max. LAN-gegevenssnelheid: 1000Mbps
Kenmerken: Gigabit

Dimensies en gewicht

Productgewicht: 0,3000 kg
Pakket gewicht: 0.4300 kg
Product grootte: 11,50 x 8,10 x 3,50 cm / 4,53 x 3,19 x 1,38 inch
Pakketgrootte: 22,00 x 17,50 x 7,30 cm / 8,66 x 6,89 x 2,87 inch

Paklijst

Paklijst: 1 * Industrial Media Converter, 1 * snelstartgids, 1 * certificering

Voorgestelde producten

klanten-reviews

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Alles bekijken 0 beoordelingen Schrijf een recensie

Ontvang G-punten! Wees de eerste die een beoordeling schrijft!

Vragen van klanten

  • Allemaal
  • Productinformatie
  • Voorraadstatus
  • Betaling
  • Over verzending
  • anderen

Stel als eerste een vraag. Wil je G-punten? Schrijf gewoon een recensie!

0 Vragen & antwoorden Bekijk alles

Gesponsorde producten gerelateerd aan dit artikel

Wilt u in bulk kopen? Dien hieronder uw groothandel aanvraag in. Houd er rekening mee dat we meestal geen gratis verzending aanbieden voor groothandel bestellingen, maar de groothandelsprijs is een koopje.

Uw recent bekeken items

Zie gepersonaliseerde aanbevelingen

Nieuwe klant? Begin hier
Voorverkoop Service