Allemaal
Product sleutelwoorden
Voer alstublieft het e-mailadres in
FR - 7N3001 - S20KM industriële mediaconvertor 10/100 / 1000Base - T tot 1000Base - FX 1310nm dubbele vezel
Delen naar:

FR - 7N3001 - S20KM industriële mediaconvertor 10/100 / 1000Base - T tot 1000Base - FX 1310nm dubbele vezel

- Zwart 2 * 10 / 100Base-T tot 100Base-FX
363717505

0 klanten-reviews | Raadpleeg de Engelse beschrijving
75.99
Belastinginfo Prijs bescherming Prijs Disclaimer Reparatie garantie Meld item
opruiming
Aanbevolen voor jou

Omschrijvingen

1. Ondersteuning van Auto-MDIX en full / half duplex zelfonderhandelingsmodus
2. Zorg voor SC-interface glasvezelpoort, ondersteuning voor 1310nm dubbele glasvezeloverdracht
3. Ondersteuning 16K gigantisch frame, compatibel met verschillende uitbreidingsprotocollen
4. 2K MAC-adrestabel
5. Ondersteuning IEEE802.3az energie-efficiënte Ethernet-technologie
6. Ondersteuning van het IPv6-protocol
7. IP-40 bescherming, elektrische 4KV overspanningsbeveiliging, gemakkelijk te gebruiken in buitenomgeving
8. Volledige statusindicator, werkende status in één oogopslag
9. Power input polariteit bescherming ontwerp, geen zorgen over verkeerde bediening
10. Metalen behuizing, geen ventilatorontwerp
11. Installatiemethode: DIN-trail / wandmontage

Specificatie

Dimensies en gewicht

Productgewicht: 0,3000 kg
Pakket gewicht: 1,0000 kg

Verpakkingsinhoud

Verpakkingsinhoud: 1 x Industrial Media Converter, 1 x Engelse handleiding

Voorgestelde producten

klanten-reviews

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Alles bekijken 0 beoordelingen Schrijf een recensie

Ontvang G-punten! Wees de eerste die een beoordeling schrijft!

Vragen van klanten

  • Allemaal
  • Productinformatie
  • Voorraadstatus
  • Betaling
  • Over verzending
  • anderen

Stel als eerste een vraag. Wil je G-punten? Schrijf gewoon een recensie!

0 Vragen & antwoorden Bekijk alles

Gesponsorde producten gerelateerd aan dit artikel

Wilt u in bulk kopen? Dien hieronder uw groothandel aanvraag in. Houd er rekening mee dat we meestal geen gratis verzending aanbieden voor groothandel bestellingen, maar de groothandelsprijs is een koopje.

Uw recent bekeken items

Zie gepersonaliseerde aanbevelingen

Nieuwe klant? Begin hier
Voorverkoop Service